משהו שנוגע

בעת שהייתכם במתחמי האירוח של Heights תוכלו ליהנות ממגוון טיפולי גוף עם מטפלים מוסמכים ומקצועיים שיגיעו עד אליכם. מומלץ להזמין את הטיפולים מראש. טלפון: 055-6618718, בתאל.

מגוון הטיפולים

 • עיסוי שבדי
  הוא עיסוי מהפופולאריים ביותר בכל מרכז ספא. במהלך הטיפול המעסה עושה שימוש בידיים, במרפקים ובאמות כדי להפעיל את האיברים השונים בגוף וכדי לשפר את הבריאות הנפשית והגופנית. במהלך העיסוי מרגיעים את השרירים ומגמישים את רקמות החיבור. משחררים שרירים שנתפסו ומפחיתים מהעייפות שלהם. מחזקים את השריר, מרגיעים את מערכת העצבים, מאיצים את זרימת הדם, מחזרים את המתח שבשרירים, מחיים את העור, מקלים בכאבי ראש ועוד הרבה יתרונות ליהנות מעיסוי שבדי.
  יתרונות  העיסוי
  שיפור את זרימת הדם * הפחתת הלחץ והמתחים על השרירים * יצירת הרמוניה, רוגע ושלווה בגוף * יתרונות נפשיים: * הפגת מתחים ולחצים * שיפור במשך השינה ובאיכותה *הקלה במצבים של מתח * הגברת את יכולת הריכוז והחשיב *תחושה רעננה ואופטימיות לנפש.

  משך הטיפול:  60 / 90 דקות
  עלות ל-60 דקות: 300 ש"ח

  עלות ל-90 דקות: 400 ש"ח

 • אבנים חמות
  טיפול באבנים חמות נעשה בשילוב אבני בזלת חמות ושמנים ארומטיים שתורמים לגמישותו של העור, כאשר האבנים משמשות לעיסוי. הטיפול מתבצע כאשר המטופל שוכב על מיטת הטיפולים והמטפל מעסה את השרירים בעזרת האבנים ומניח אותן על הגוף במקומות הנתפסים כמרכזי אנרגיה כגון כף הרגל או הגב.
  מהי ההשפעה של הטיפול?
  טיפול באבנים חמות תורם לקשר בין גוף ונפש, כאשר המטרה היא להחליק את האבנים על גופו של המטופל כך יעלה אפקט החימום, מה שיצור את שינוי הטמפרטורה במקומות בגוף ויגרום לכיווץ והתרחבות. כמו כן, הטיפולים מעודדים זרימת דם נקייה ומוגברת ולהשגת תחושת ריפוי. מלבד ההנאה של הטיפול באבנים חמות, הטיפול יעיל לניקוי רעלים מהגוף, לשחרור מתחים ושרירים תפוסים.
  משך הטיפול: 90 דקות
  עלות הטיפול: 400 ש"ח

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן